Saturday, 15 December 2012

Sunday, 9 December 2012

Saturday, 8 December 2012

Saturday, 1 December 2012

Thursday, 15 November 2012

Thursday, 8 November 2012

Friday, 2 November 2012

W8: Bloody tired

November 02, 2012
Assalamualaikum! Week 8 was awesome. awesome because nothing much happened. if too many things happened in a week, we should call it TIRE...

Wednesday, 24 October 2012

W7: Geared up!

October 24, 2012
Assalamualaikum. Week 7 berlalu dengan sangat pantas. umpama makan satu J.Co donut. sekali ngap, tinggal krim di mulut. i was worried, se...

Sunday, 21 October 2012

Saturday, 20 October 2012

W6: Hard week

October 20, 2012
Assalamualaikum. Has been quite few days since the last entry. sibuk. walaupun boleh je klik kat bookmark. tapi lain yang dibuat. tonton ...

Friday, 12 October 2012

Monday, 8 October 2012

Sunday, 7 October 2012

W4: BRAND NEW

October 07, 2012
Assalamualaikum. Kelmarin hari Jumaat. Hari Jumaat den free. kecuali hari Jumaat kena diisi dengan mesyuarat agung mingguan marketing. ha...

Thursday, 27 September 2012

Sunday, 16 September 2012

Tuesday, 4 September 2012

Sunday, 2 September 2012

Sunday, 26 August 2012

Off mode: Braces

August 26, 2012
Assalamualaikum kau orang :) So based on the title above, yeah, braces off man! Semalam Dr. Bhar ketip besi yang memberatkan gigi ni. Puk...

Friday, 24 August 2012

Wednesday, 8 August 2012

Thursday, 26 July 2012

Biadap woiiii

July 26, 2012
Assalamualaikum. Selamat menjalani ibadah puasa yang ketujuh esok :) Today I’m gonna be serious. Serious ni dah pasang muka serious. Di...

Friday, 20 July 2012

Saturday, 7 July 2012

Thursday, 5 July 2012

Tuesday, 26 June 2012

Sunday, 24 June 2012